Vizáž je důležitá , pro každého člověka ale hlavně pro ženu.

Estetické metody se dají řešit. Jedna z metod je nová metoda kolagenní indukční terapie, která se provádí dermarolerem, což je přístroj, který má na sobě řadu jehliček z ušlechtilé oceli a těmito jehličkami se provádí tzv. peercing mezoterapie.

Mezoterapie je v podstatě metoda, kde se do kůže vpravuje mikrovpichy různé látky.

Mezoterapii máme dvojího typu. Buď vpravujeme látky injekční metodou drobnými mikrovpichy jehlou, nebo nově touto metodou peercing-dermarollerovou mezoterapií, kdy na válečkuje spousta mikrojehliček, kterými jezdíme po kůži a v podstatě rovnoměrně vytváříme mikrovpichy na kůži a zapracujeme daná séra např.kyselinu hyaluronovou, vitamíny C A E to jsou tzv. antioxidační vitamíny pro kůži, depigmentační sera.

Sera vybíráme podle toho, co chceme na pleti ovlivnit. Pokud chceme ovlivnit tonus a zvýšenou hydrataci použijeme kyselinu hyaluronovou, kterou používáme v koncentraci od 2-10%. Pokud chceme kůži dodat vitamíny použijeme antioxidační směsi.

Séra zapracujeme do kůže a následuje rolování dermarollerem. Výkon můžeme provádět na obličeji, krku, dekoltu, rukou. Po provedení výkonu aplikujeme zklidňující mmasku a aplikujeme hydratační krém.

Od příchodu zákaznice do salonu po její odchod trvá 45 minut. Samotný zákrok dermarollerem trvá 5-8 minut. Sezení je třeba opakovat 3-4x. Cena je 1 500-3 000 kč.

Metoda je poměrně málo invazivní oproti metodám, které poskytují rejuvenaci neboli omlazení kůže. Tato metoda peercing – dermarollerová je velice vhodnou alternativou. Je to metoda, při které když klientka odejde, tak kromě lehkého zarudnutí a lehčího otoku ,se v podstatě ihned může zapojit do pracovního procesu.

Mezoterapie podnítí tvorbu kolagenu nových buněk, vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky.

Objednávky na telefonu: +420 774 708 740
Blanka Chválová, Palackého náměstí 26, Plzeň

Kontakt